20 червня 2023 21:55

Блогер: "Ванат мав два чудові моменти. Тому знову констатуємо: Владислав не Довбик, його не варто використовувати в боротьбі"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Telegram-каналі проаналізував єдиноборства у матчі Україна - Мальта.

Україна 1:0 Мальта

Єдиноборства

Якщо в пасовій грі звично намучилися, то відборолися непогано. Перемога 87:68. Тож не стільки суперник якісно захищався, скільки ми банально і недолуго його атакували.

Все ж Мальта є Мальта:

⁃ десь біля 55% єдиноборств в захисті вигравали українці в трьох попередніх матчах року (Англія, Німеччина та македонці)

⁃ Миколенко 2 (100%)

Усі захисники збірної України, окрім Матвієнка виграли по 100% своїх дуелей в захисті. Хз, що з ним зараз коїться...

Суттєво жвавіше за Мальту повертали м’яч (77:65), хоч суперник сидів в захисті 2/3 ігрового часу. Лідери:

⁃ Кривцов 16

⁃ Степаненко 13

⁃ Забарний 12

Єдине що тут бентежить це кількість т.з. високих повернень (у фінальній третині):

⁃ в України їх 11

⁃ в Мальти їх...теж 11 (8 в першому таймі)

Тож існують підстави говорити про тиск та періодичний брак концентраціі у низки гравців. Особливо до перерви:

⁃ точність передач до фінальної третини в першому таймі в українців ледь сягнула 61%

⁃ в другому таймі показник вже переважав 84%, контрастує чи не так?

Повітря за Україною (14:8).

В атаці виграли найбільше за цей напружений тиждень (38.89%). Лідери:

⁃ Ярмоленко виграв 4 з 9 (44%)

⁃ Циганков виграв 3 з 7 (43%)

⁃ Судаков виграв 2 з 5 (40%)

⁃ Ванат виграв лише 1 з 5 (20%)

Але Ванат мав два чудові моменти. Тому знову констатуємо: Владислав не Довбик, його не варто використовувати в боротьбі. Його стихія гра на випередження, відскоки і т.д. Йому важко перетравлювати великий обсяг складних м’ячів. Щоб Ванат став звичним Ванатом йому потрібен партнер для транзиту м’яча - додаткова людина в ланцюзі дистрибуції (робити складні передачі з глибини більш простими, трансформувати в зручні для Ваната). Аби Буяльський вийшов раніше чи не вийшов Довбик, то Ванат міг і не лише на вилучення нарватися, а й нарешті забити.

Найвищий відсоток володіння в році (64.68%), тож і найбільший показник втрат (94). Лідери:

⁃ 12 Конопля

⁃ 12 Судаков

⁃ 11 Ярмоленко

⁃ 10 Циганков

⁃ 9 Миколенко (за тайм)

Найбільша частка (57) сталася у фінальній третині, тож проблема була не лише у власній третині якісно розіграти м’яч від власних воріт. З цих 57 втрат:

⁃ 32 сталися в першу годину гри

⁃ 25 в останні 30 хвилин, тож тиск дійсно зріс, але зігранності бракує, бо Буя мало знайомий з багатьма в рамках збірної (в нього самого лише 2 високі втрати)

Впевнена перемога наших 87:68.