16 червня 2023 22:52

Блогер: "Цього разу Матвієнко не став відкладати концерт на кінець гри та виконав соло в середині першого тайму"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумки першого тайму матчу Північна Македонія - Україна.

⁃ важкий початок, досить пристойний тиск македонців змусив Трубіна запускати лонгболи ще раніше, ніж в матчі з Німеччиною

⁃ якщо чесно, то був здивований таким проблемам, бо дійсно виникали суттєві труднощі з підйомом м’яча на чужу половину

⁃ про гнучкість в передній лінії подбали, там гравці мігрували усією шириною поля, а от з початком атак гнучкості бракувало; очікував затяжних позиційних розіграшів в центрі, натомість або щось швидке, як проти німців, або #ротаньстайл на власній половині

⁃ Тимчик декілька разів з’явився у високій позиції, як з німцями, але під кінець тайму вже стояв поблизу власного штрафного

⁃ штаб Реброва не ставив акцент на тривалі володіння, пріоритет на швидкість перехідних фаз в обидва напрямки, але височенний брак все вбивав в зародку

⁃ проблема, як на мене, виникла з балансом та розподілом ролей через відсутність компактності, багато підбирань та швидких повернень в господарів, забагато виграних м’ячів без спротиву

⁃ мабуть, такий брак не очікувався, бо дуже часто втрата заставала когось в напівпозиції

⁃ тиск на наш штрафний майданчик помітно сильніший, стандартів теж більше біля воріт Трубіна

⁃ цього разу Матвієнко не став відкладати концерт на кінець гри та виконав соло в середині першого тайму, не впізнати людину та її рівень концентрації

⁃ головною проблемою після першого голу став страх, з пересторогою на власну половину сідало 7-8 гравців, таким чином гравці попереду лишалися в меншості проти захисту; тут біда, бо розіграши зникли, і 7-8 тіл залишалися без діла, а лонгболи з’їдалися або одразу, або на підборах

⁃ якщо в сценарій матчу з Німеччиною потрапило усе і всі, то тут явний промах з концептом; македонці змусили матч йти не за планом; ігрова ситуація, що виникла не вирішена саме цим набором гравців, потрібні або зміни в складі, або зміна ігрової ситуації, щоб вона стала «зручною»