21 травня 2023 09:28

Малиновський був найкращим у складі "Марселя": відома оцінка українського хавбека за матч проти "Лілля"

Український півзахисник Марселя Руслан Малиновський провів 90 хвилин ігрового часу у вчорашньому виїзному поєдинку 36 туру чемпіонату Франції проти Лілля, який завершився поразкою його команди (1:2).

На 29-й хвилині Малиновський зробив гольову передачу на Жонатана Клосса, який відкрив рахунок у матчі.

Статистичний портал SofaScore поставив Руслану оцінку 7,3 за його дії в минулому поєдинку. Це найвищий бал серед гравців Марселя.

Лише один футболіст Лілля отримав більш високу оцінку - форвард Джонатан Бамба (7,4).

втрати м'яча – 14

30-річний Малиновський перейшов до Марселя з італійської Аталанти під час зимового трансферного вікна. Руслан провів за французьку команду 21 матч, забив два голи та зробив одну результативну передачу.