20 травня 2023 17:08

Циганков ризикує пролетіти повз єврокубки: "Жирона" програла "Вільярреалу" за три тури до фінішу Ла Ліги

У суботу, 20 травня, Жирона українського 25-річного вінгера Віктора Циганкова вдома приймала Вільярреал (2:1) у рамках 35-го туру чемпіонату Іспанії.

25-річний український вінгер Віктор Циганков провів на полі всі 90 хвилин, проте не зміг відзначитись результативними діями.

Рахунок у цій грі відкрили гості завдяки голу Єремі Піно на дев'ятій хвилині гри. Асистував йому Ніколас Джексон.

Жирона відповіла на 24 хвилині. Давид Лопес забив після передачі Арнау Мартінеса.

Вільярреал зміг вирвати перемогу на 90+4 хвилині завдяки голу Жерара Морено. Другий асист у матчі на свій рахунок записав Джексон.

Як підсумок, 2:1. Вільярреал вирвав перемогу у Жирони.

Жирона поки що зберігає за собою сьоме єврокубкове місце, проте через поразку за підсумками туру її може обійти цілу низку команд.