13 травня 2023 18:10

Циганков був одним із найкращих у складі "Жирони": відома оцінка українського хавбека за матч з "Реалом Сосьєдадом"

Український півзахисник Жирони Віктор Циганков отримав високу оцінку від порталу Sofascore за свої дії у сьогоднішньому виїзному матчі 34-го туру чемпіонату Іспанії проти Реал Сосьєдада (2:2).

Віктор Циганков вийшов у стартовому складі Жирони на виїзний поєдинок 34-го туру іспанської Прімери проти Реал Сосьєдада і провів на полі 90 хвилин ігрового часу (2:2).

Український хавбек зробив гольову передачу на Яна Коуту на 37-й хвилині зустрічі за рахунку 0:2.

Статистичний портал SofaScore поставив Циганкову оцінку 7,4 за події в минулому поєдинку. Вищий бал отримав лише один гравець Жирони – форвард Крістіан Стуані (7,8).