30 квітня 2023 20:58

Захисник "Оболоні" поскаржився на суддівство у першій лізі: футболіст прямо говорить про симпатії до прямих конкурентів

Захисник Оболоні Дмитро Фатєєв розкритикував рівень суддівства після вчорашнього матчу проти Карпат (1:2) у чемпіонській групі.

Фатєєв після матчу був незадоволений роботою суддівської бригади на чолі із Дмитром Євтуховим. Карпати вирвали перемогу над Оболонню на 11-й доданій хвилині до другого тайму.

Захисник Оболоні в інтерв'ю ПРОФУТБОЛ Digital заявив, що судді лояльніше ставляться до конкурентів за вихід до УПЛ.

«Не дуже хочеться коментувати дії арбітра, бо всі знають, як судять Карпати, Полісся та ЛНЗ. Це не секрет. Нехай подивляться ігри, які їм ставлять фоли, картки які дають, пенальті, які ставлять. Нехай там розбираються самі, нехай там ВАР купують і все інше», — сказав Фатєєв.

Оболонь після поразки Карпат залишається лідером Першої ліги з 21 балів в активі. 6 травня "пивовари" вдома зіграють проти Епіцентру.