29 березня 2023 19:30

Українська команда зіграла з "Майнцем" благодійний матч: Воронін допоміг зробити камбек

Понад дві тисячі вболівальників у Німеччині стали глядачами благодійного поєдинку на підтримку України, і це незважаючи на зливу.

Майнц минулими вихідними організував благодійний поєдинок за участю української команди Авангард (Зміїв) (4:3), метою якого було зібрати кошти для підтримки жертв війни в Україні.

Екс-нападник збірної України та Майнца Андрій Воронін відіграв по тайму за кожну з команд.

На початку матчу німецький клуб зробив собі комфортний заділ на перемогу, забивши два голи. У другому таймі Воронін вийшов у складі українського клубу і допоміг відіграти відставання в рахунку та навіть вийти вперед Авангарду, щоправда, трохи пізніше Майнц рахунок зрівняв та вирвав перемогу.

Нагадаємо, Андрій Воронін до початку війни в Україні працював помічником головного тренера у московському Динамо. Після повномасштабного військового вторгнення він залишив Росію і переїхав до Німеччини.

Колишній футболіст за час своєї ігрової кар'єри виступав Боруссію М, Майнц, Байєр, Ліверпуль, Герту, Динамо Москва та Фортуну Дюссельдорф.