25 лютого 2023 08:05

Три вилучення та камбек з 0:2. "Бетіс" здійснив подвиг на полі "Ельче"

У п'ятницю, 24 лютого, у матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії відносини з'ясували «Ельче» та «Бетіс».

Дебют гри залишився за гравцями «Ельче», які на 9-й хвилині повели у рахунку 2:0. Проте перемоги їм це не гарантувало. У першій половині другого тайму вони залишилися вдесятьох (ще був вилучений Папе Шейх, який був у запасі) і незабаром пропустили два голи у відповідь.

Розв'язка в поєдинку настала на 90+5 хвилині, коли гол Вільямса Жозе приніс «Бетісу» вольову перемогу – 3:2.

У таблиці Ла Ліги «Бетіс» йде на 5-й позиції, маючи 40 очок. У «Ельче» 20 місце та 9 пунктів.

Чемпіонат Іспанії. 23-й тур

«Ельче» – «Бетіс» – 2:3

Голи: Фідель, 7 пенальті (1:0). Боє, 9 (2:0). Іглесіас, 65 пенальті (2:1). Міранда, 68 (2:2). Вільямс Жозе, 90+5 (2:3).

На 88-й хвилині Іглесіас («Бетіс») не реалізував пенальті.

Вилучено: Магальян, 57; Папе Шейх, 58 за межами поля; Роко, 90+4 (всі – «Ельче»).