19 лютого 2023 23:22

Массіміліано Аллегрі: "Ми могли показати кращий контроль м'яча, краще грати в пас"

Наставник "Ювентуса" Массіміліано Аллегрі прокоментував перемогу над "Спецією" (2:0) у 23-му турі Серії А:

"Можна сказати, що у нас сьогодні був поганий перший тайм. Другий тайм ми почали добре. Ми могли подвоїти перевагу завдяки Кіну. Потім у гру увійшов Ді Марія. Це нормально, що він надає команді більше спокою, бо він неймовірно контролює м'яч.

Як це не парадоксально, сьогодні ми отримали більше ударів по своїх воротах. Слід віддати належне Періну, бо він зробив чудовий сейв після удару Г'ясі. Але футбол чудернацький. Завдяки чудовому сейву ми отримали на якусь мить 47 очок. Нам треба продовжувати свій шлях. У нас 32 очки в турнірній таблиці, і ми вийшли на сьоме місце.

У нас були проблеми з контролем м'яча. Ми робили дуже багато технічних помилок. Була певна втома. Можливо, це через матч у четвер. Грати проти "Спеції" на її полі важко всім командам. У них були хороші моменти, щоб забити. В другому таймі ми сильно ризикували - більше, ніж в першому. Ми могли показати кращий контроль м'яча, краще грати в пас", - сказав Аллегрі в коментарі для GJustjuve.