15 лютого 2023 09:20

Галтьє: "Останні 25 хвилин матчу з "Баварією" дають надію. Ми створили 2-3 моменти, але цього мало"

Головний тренер «ПСЖ» Крістоф Гальтьє прокоментував поразку від «Баварії» (0:1) у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Перша година гри була важка для нас, суперник позбавив нас м'яча і контролював усе, пресингував. Ми чекали на це. Підозрювали, що вони чинитимуть тиск дуже високо, так і вийшло.

Ми могли сподіватися на роботу наших фулбеків, але, на жаль, Хакім отримав ушкодження у першому таймі.

Після пропущеного голу ми мали 25-30 гарних хвилин. Внесок Кіліана після виходу на заміну був помітний, він допоміг Неймару та Мессі. Також добре себе виявив Нуну Мендеш, такої активності не вистачало правому фланзі. Ми створили 2-3 моменти, але цього, на жаль, мало.

Останні 25 хвилин дають надію. Сподіваюся, за три тижні зможемо повернути свіжість і розраховуватимемо на всіх гравців», — сказав Гальтьє.