3 лютого 2023 09:35

Массіміліано Аллегрі: "Проти "Лаціо" найважливішим було відношення, якого в нас не було проти "Монци"

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував перемогу над «Лаціо» (1:0) в Кубку Італії.

«Показали хорошу гру, особливо в першому таймі. «Лаціо» володів м’ячем більше після перерви, але ми дозволяли їм дуже мало. Найважливішим було ставлення, якого у нас точно не було в першому таймі проти «Монци». Ми пропустили там голи, яких можна було уникнути, це змусило нас задуматися

Це дорослі відповідальні хлопці. Вони знають, що дух не менш важливий, ніж тактика і техніка. Ми були організовані, грали з терпінням і протистояли сильному пресингу «Лаціо», - сказав Аллегрі для Sport Mediaset.