30 січня 2023 11:07

"На 16 мільйонів євро ми могли б купити 16 гравців". Головний тренер "Зюлте-Варегем" підколов Яремчука

Головний тренер Зюльте-Варегема Мбайє Лейє назвав причини поразки від Брюгге (1:2) у поєдинку 23 туру чемпіонату Бельгії. Сенегальський фахівець відзначив різницю у бюджетах клубів.

У цьому матчі взяв участь нападник Брюгге Роман Яремчук, який вийшов на заміну на 17-й хвилині та був замінений на 78-й хвилині. Українець знову не відзначився результативними діями.

Головний тренер Зюльте-Варегема Мбайє Лейє розповів про кадрові проблеми та звернув увагу на вартість гравців Брюгге.

«Я хотів би іншого воротаря, захисника, нападника, я все ще хочу багато чого. Але ми також маємо дивитися на наші бюджети, звичайно.

Тільки подивіться на Transfermarkt та ціни в Брюгге. Якби ми мали 16 мільйонів євро, ми могли б купити 16 гравців», – натякнувши на рекордний трансфер Яремчука.

27-річний Яремчук перейшов у Брюгге влітку цього року із Бенфіки за 16 мільйонів євро. У складі бельгійського клубу він провів 17 матчів, у яких забив два м'ячі і зробив стільки ж асистів.

Зазначимо, що безрезультативна серія Яремчука налічує вже вісім матчів. Востаннє він забивав ще у листопаді.