27 січня 2023 13:06

Родріго: "Не розумію, чого хотіли гравці "Атлетіко". Савича вилучили, більше нема чого сказати"

Нападник «Реала» Родріго Гоес прокоментував перемогу у чвертьфіналі Кубка Іспанії з «Атлетіко» (3:1), заявивши, що не розуміє претензій гравців «матрацників» щодо видалення захисника Стефана Савіча.

«Я не розумію, чого вони хотіли. Я не люблю сперечатися, але не знаю, чого вони вимагали. Савича видалили, а ми повернулися в гру, мені більше нема чого сказати. Я забив чудовий гол, і ми виграли.

Що Анчелотті сказав у роздягальні під час перерви? Я не знаю, тому що я був на розминці, я готувався вийти і допомогти своїй команді. Анчелотті – дуже хороший тренер, з ним приємно працювати, він заряджає нас упевненістю. Він мотивував мене, коли я виходив на поле. Це допомогло нам повернутися в гру», - наводить слова Родріго Mundo Deportivo.