15 січня 2023 17:06

Фартовий Зозуля: українець вийшов в основі і разом із новою командою здобув чергову вольову перемогу

33-річний український форвард клубу Райо Махадаонда Роман Зозуля взяв участь у матчі своєї команди проти Сан-Фернандо (2:1) у матчі 19 туру третього іспанського дивізіону.

Для футболіста цей матч став уже другим у команді після переходу до клубу у грудні 2022 року на правах вільного агента.

Зозуля знову вийшов на поле у стартовому складі, проте не зміг відзначитись результативними діями, як і у своїй першій грі за Райо Махадаонду.

Гравець провів після 65 хвилин, після чого був замінений при рахунку 1:0 на користь суперника. Примітно, що після заміни Зозулі його партнери змогли двічі забити супернику та виграти домашній матч у вольовому стилі. Переможний гол було забито на 90-1 хвилині зустрічі.

Таким чином, команда Зозулі з ним у складі здобула вже другу поспіль вольову перемогу з рахунком 2:1 у чемпіонаті.

Райо Махадаонда зараз посідає 11 місце у турнірній таблиці. У команди в активі 22 набрані очки після екватора першості. Від зони плей-офф за право підвищення у класі Зозулю та Ко відокремлює десять пунктів.