8 січня 2023 11:35

Індзагі лютує через суддівство у матчі "Інтера": "Призначають фол після зіткнення двох гравців "Монци"

Головний тренер "нерадзуррі" Сімоне Індзагі невдоволений діями арбітрів у матчі 17-го туру Серії А проти Монци (2:2).

"Ми вкрай розгнівані, адже це очевидна помилка. Нам дають фол після зіткнення двох гравців Монци – і це на п'ятому році роботи VAR! Усі знають, що в таких випадках потрібно почекати вердикту VAR.

Якщо навіть не брати до уваги удар Лаутаро в стійку, ми могли повести 3:1, але натомість говоримо про нічию, що трапилася внаслідок серйозної помилки", – цитує Індзагі Football Italia.

Епізод, про який говорить коуч Інтера, стався на 81 хвилині. За рахунку 2:1 не зарахували гол Франческо Ачербі, адже суддя зупинив гру через нібито порушення правил, ще коли м'яч був у повітрі та не перетнув лінію воріт.

На відеоповторі видно, що падіння Пабло Марі відбулось через зіткнення зі своїм одноклубником Армандо Іццо. Якби рефері не перервав гру, момент би розглянув VAR і, ймовірно, зарахував би гол. Монца ж відігралась на 93 хвилині. Фінальні 2:2 на табло.