20 грудня 2022 14:58

Дешам – гравцям у перерві матчу з Аргентиною при 0:2: "Ви не тут, хлопці! Ви не можете виграти жоден підбір! Ви не граєте у фіналі ЧС!"

Стало відомо, що Дідьє Дешам сказав гравцям збірної Франції у перерві фіналу ЧС-2022.

Після першого тайму Франція програвала Аргентині з рахунком 0:2. За першу половину гри команда Дешама не завдала жодного удару у бік воріт суперника.

L'Équipe пише, що в роздягальні Дешам не приховував агресію. Він казав гравцям, що потрібно діяти більш точно, компактно та приймати якісніші рішення.

«Ви не тут, хлопці! Ви не можете виграти жоден підбір! Ви не граєте у фіналі чемпіонату світу!» – сказав Дешам гравцям.

Зазначається, що після промови Дешама слово взяв капітан команди Уго Льоріс. Він підвищив голос на партнерів. Потім висловився резервний голкіпер Стів Манданда, який сказав, що команда грає без бажання попри те, який важливий матч проводить.

Віце-капітан збірної Франції Рафаель Варан, який говорив перед матчем, сказав партнерам по команді, щоб вони продовжували вірити.

Нагадаємо, збірна Франції відігралася з рахунку 0:2 наприкінці другого тайму і перевела гру до екстратаймів.