14 грудня 2022 21:49

Тео Ернандес забив найшвидший гол півфіналів чемпіонату світу з 1958 року

Сьогодні, 14 грудня, відбувається півфінальний матч чемпіонату світу між збірними Франції та Марокко. На п'ятій хвилині зустрічі французька команда вийшла вперед завдяки голу Тео Ернандеса. Як повідомляє статистичний портал Opta Sport, гол захисника став найшвидшим забитим м'ячем у рамках півфіналів турніру з 1958 року.

На чемпіонаті світу 1958 року у півфіналі футболіст збірної Бразилії Вава зумів забити м'яч у ворота Франції вже на другій хвилині зустрічі. Матч закінчився з рахунком 5:2 на користь "селесао", а хет-триком відзначився легендарний нападник Пеле.

Якщо збірна Франції здобуде перемогу над Марокко, то у фіналі турніру зустрінеться зі збірною Аргентини, яка у своїй півфінальній зустрічі розгромила Хорватію з рахунком 3:0. Завершальна гра чемпіонату світу відбудеться 18 грудня.