10 грудня 2022 19:20

Ігнатенко проти Ярмолюка: українці виявили сильнішого в очній дуелі у поєдинку "Бордо" та "Брентфорда"

Сьогодні, 10 грудня, відбувся товариський поєдинок між Брентфордом та Бордо (1:2), за які виступають українці Єгор Ярмолюк та Данило Ігнатенко відповідно.

Цей матч проходив у рамках підготовки команди до другої частини сезону у своїх чемпіонатах.

Усі три голи у цій грі були забиті у першому таймі. Брентфорд першим вийшов уперед, проте дуже швидко Бордо двічі відповів, перевернувши результат на свою користь.

Півзахисник англійського Брентфорда Ярмолюк вийшов на поле у складі своєї команди зі старту та відіграв усі 90 хвилин. Ігнатенко з'явився у грі одразу після перерви та провів на полі 45 хвилин.

Зазначимо, що Брентфорд закінчив першу частину сезону в АПЛ на десятому місці. 18-річний Ярмолюк у складі першої команди провів поки що лише один офіційний матч у Кубку ліги.

Бордо на перерву у Лізі 2 пішов на другому місці. Орендований у Шахтаря 25-річний хавбек Ігнатенко зіграв за команду 14 матчів, у яких відзначився двома голами та однією гольовою передачею.