7 грудня 2022 21:09

Моурінью просив Террі та Кехілла стикатися і падати у штрафному майданчику, якщо "Челсі" вів 1:0 наприкінці: "Жозе робив усе для перемоги"

Джон Террі поділився спогадами про роботу з Жозе Моурінью.

«Моурінью хотів перемагати. Йому було начхати на інше, він робив усе для перемоги.

Пам'ятаю, було правило на випадок, якщо ми вигравали 1:0 і м'яч летів до нашої штрафної. Два захисники стикалися у боротьбі за м'яч і обидва після цього падали на газон. І тут не треба було йти за межі поля.

Тому в останні 10-15 хвилин він говорив нам з Гарі Кейхіллом: «Коли м'яч буде у штрафному майданчику, зіткніться один з одним і падайте. Вас обох не змусять вийти за межі поля».

Ми ніколи не чули про це правило. І ось м'яч у штрафному майданчику, я вибиваю його головою, Гарі падає. Я думаю: "Краще і мені впасти". Я падаю на газон, і суддя каже: «Ви обоє – з поля». Я сказав: «Ні, це не за правилами, спитай у бокового арбітра».

Моурінью був попереду всіх у таких деталях. Найкращі тренери завжди знаходять ці маленькі лазівки. Неймовірно.

Якщо ми вели у 2-3 м'ячі до перерви проти деяких команд, наприклад, «Тоттенхема», він казав: «Ідіть і прикінчіть їх, змусіть їх страждати сьогодні», – сказав екс-захисник «Челсі» в ефірі beIN Sports.