2 грудня 2022 00:02
1

Луїс Енріке: "Іспанія на п'ять хвилин повністю втратила контроль, почалася навіть паніка"

Головний тренер збірної Іспанії з футболу Луїс Енріке прокоментував поразку у матчі 3-го туру групового етапу ЧС-2022 у Катарі з командою Японії (1:2).

"Іспанія на п'ять хвилин повністю втратила контроль, почалася навіть паніка, і якби їм потрібно було забити ще дві, вони б точно забили. Це чемпіонат світу, і коли такій команді, як Японія нема чого втрачати, то відбувається подібне. Ситуація була під контролем, але потім Японія вирішила відійти в оборону, вони отримали те, що хотіли, а ми намагалися змінити результат.

Японія посіла заслужене перше місце, а ми… Це мене дратує, бо я хотів би фінішувати першим у групі. Ми були дуже далекі від того, чого хочу", — наводить слова Енріке Marca.

Ой, сміються навіть мої тапки!!! Паніка у них була тільки тоді коли Коста-Рика була попереду. Коли німці знову вийшли вперед я на деякий час перемкнув на матч Іспанія-Японія. За п'ять хвилин мене ледь не знудило від цього "футболу". Просто хотіли вийти на Марокко і в чвертьфіналі не вийти на Бразилію.