1 грудня 2022 10:33

Франція поскаржиться у ФІФА через скасування голу Грізманна. Суддя не мав права дивитися ВАР після поновлення гри

Федерація футболу Франції поскаржиться у ФІФА через скасування голу Антуана Грізманна.

Французька команда програла збірній Тунісу (0:1) у матчі 3-го туру групового етапу ЧС-2022.

Антуан Грізманн зрівняв рахунок на восьмій компенсованій до другого тайму хвилині.

Головний суддя зустрічі Меттью Конджер із Нової Зеландії вже дав фінальний свисток, який повідомляє про завершення гри, проте після цього вирушив до моніторів ВАР, щоб переглянути момент із голом Грізманна.

Внаслідок відеоперегляду Конджер скасував гол через положення поза грою.

Згідно з протоколом ВАР, суддя не мав права користуватися правом на відеоперегляд після того, як гра поновилася.

«Ми подамо скаргу через гол Антуана Грізманна. На нашу думку, його скасували помилково. Скаргу потрібно подати протягом 24 годин після закінчення матчу», – повідомило RMC Sport джерело у збірній Франції.