14 листопада 2022 14:38

Віктор Скрипник зізнався, що пишається своїми футболістами й трохи помріяв

Наставник Ворскли Віктор Скрипник після матчу 13-го туру УПЛ проти Дніпра-1 (1:1) наголосив на тому, що потрібно прагнути діяти так, як це було в другій 45-хвилинці.

«Напевно, зіграти 1:1 з лідером нашого чемпіонату, і той другий тайм, який нам вдався, дають привід пишатися хлопцями. Дуже хотіли забити другий після того, як рахунок став рівним.

Ми не грали на утримання чи нічию, а, навпаки, пішли вперед. Відчуваю гордість за команду. Після нашої невдалої гри з Кривбасом я хотів бачити певну реакцію від команди і я сьогодні її побачив. Перемогти хотіли обидві команди. Шанси для успіху мали як ми, так і опоненти. На мою думку, 1:1 – це для нас хороший результат», — цитує спеціаліста пресслужба полтавського клубу.