14 листопада 2022 12:38
1

"Думає більше про маркетинг, а не про "Шахтар": експерт розкритикував Мудрика, порівнявши його із зіркою "Манчестер Сіті"

Футбольний експерт та один із ведучих «ТаТоТаке» Михайло Смоловий розкритикував талановитого вінгера донецького Шахтаря Михайла Мудрика за те, що футболіст починає більше думати про зовнішній вигляд, ніж про гру.

Експерт Смоловий зізнався, що у грі проти Зорі (2:2) вінгер «гірників» Мудрик почав показувати гру, на яку від нього очікують, лише на 50-й хвилині поєдинку.

«Укорочені гетри Мудрика – це вже закос під Гриліша. Мені здається, що хлопець починає думати більше про маркетинг, а не про те, що він футболіст Шахтаря.

Я побачив Мудрика на 50-й хвилині матчу. Він створив гол Бондарю, заробив та виконав кілька штрафних. Тоді він уже справді нагадував лідера», — сказав Смоловий в ефірі «ТаТоТаке».

Цього сезону Мудрик провів за Шахтар 15 матчів у всіх турнірах, де забив вісім голів і віддав сім гольових передач.

Трансфермаркт оцінює українця у 15 мільйонів євро, а контракт його із «гірниками» діє до 31 грудня 2026 року.

Молодой успешный парень. В монастырь пойти ему, чтоб Смоловой возрадовался? Михаил Смоловый, зависть - плохое чувство