9 листопада 2022 08:30

Хаві про 2:1 з "Осасуною": "Золота перемога – на паузу ми йдемо лідерами. Все було проти "Барси". Суддя має все пояснити"

Хаві поділився думками після вольової перемоги "Барселони" над "Осасуною" (2:1).

Каталонський клуб при рахунку 0:1 залишився у меншості – на 31-й хвилині червону картку отримав форвард Роберт Левандовськи. Синьо-гранатові перемогли завдяки голам Педрі та Рафіньї, забитим у другому таймі.

"Я дуже пишаюся командою. У нас у роздягальні – сім'я. Все було проти нас – рішення судді, пропущений гол, гра вдесятьох... Ми зіграли розумно та дуже добре скористалися моментами. Це золота перемога – на паузу ми йдемо лідерами. Це перемога усієї команди. Я дуже пишаюся.

Мені сказали, що блокування при голі "Осасуни" - це явний фол. Вилучення... На мою думку, це дуже суворо. Але мої слова не мають значення. Важливою є лише думка судді, який сьогодні не висловиться. Думаю, він повинен все пояснити, тому що на кону стоїть дуже багато", – сказав тренер "Барселони".