16 жовтня 2022 19:10

"Арсенал" без Зінченка обіграв "Лідс" і зберіг лідерство у турнірній таблиці АПЛ

«Арсенал» у матчі 11-го туру АПЛ на виїзді здобув непросту перемогу над «Лідсом» – 1:0. На початку першого тайму матч було перервано на 35 хвилин через проблеми з електропостачанням на стадіоні «Елланд Роуд».

Український захисник «Арсеналу» Олександр Зінченко у матчі з «Лідсом» участі не брав. Для команди Мікеля Артети це дев'ята перемога у десяти матчах АПЛ у поточному сезоні.

«Лідс» – «Арсенал» – 0:1
Гол: Сака 35

«Лідс» – Мельє, Крістенсен, Купер, Кох, Стрейк, Рока (Саммервілл, 84), Адамс, Харрісон (Кліх, 75), Ааронсон, Родріго (Бемфорд, 46), Сіністерра (Гелхардт, 89).

«Арсенал» – Ремсдейл, Уайт (Тірні, 76), Габріел, Саліба, Томіясу, Джака, Парті, Едегор (Фабіу Вієйра, 73), Сака (Холдинг, 82), Габріел Жезус (Нкетіа, 82), Мартінеллі.

Попередження: Саліба (62), Габріел (90).