13 жовтня 2022 08:14

Індзагі - про нічию з "Барселоною": "Інтер" чудово провів матч"

Головний тренер "Інтера" Сімоне Індзагі прокоментував нічию з "Барселоною" (3:3) у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

"Нам доводилося грати ризиковано, і цього ми не припиняли до кінця. Ми багато бачили в дебютній частині зустрічі, а наприкінці першого тайму пропустили. У перерві я сказав хлопцям вести гру так само, як і колись, бо знав, що гострих моментів створимо чимало.

Я привітав хлопців: ми чудово провели матч проти суперника-величини. Ми багато бачили, всі разом відбивалися в обороні; ми могли вийти із групи за два тури до кінця. Сподіваємося це задоволення принести вболівальникам за підсумками матчу з "Вікторією" з Пльзеня", - наводить слова Індзагі офіційний сайт УЄФА.

"Інтер" із 7 очками посідає друге місце у групі С. У "Барселони" 4 бали та третя позиція.