7 вересня 2022 09:52

Алегрі висловився про поразку "Ювентуса" у матчі з ПСЖ

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Алегрі підбив підсумки матчу групового етапу Ліги чемпіонів з «ПСЖ». Туринці поступилися в Парижі з рахунком 1:2, відповівши на дубль Кіліана Мбаппе одним голом Вестона Маккенні.

«Перші двадцять хвилин ми грали погано. Були надто налякані. Ми готували агресивніший план гри і змогли дотримуватися його вже у другому таймі. У заключній фазі матчу могли виступити більш вдало, досягти позитивного результату, але й у «ПСЖ» було кілька моментів. Наш суперник – видатна команда із фантастичними гравцями.

Два голи стали плодами неймовірного класу Неймара та Мессі, але все-таки їх можна було уникнути, будь ми уважнішими. Загалом у нас був гарний настрій на гру. Мої футболісти трохи ризикували, але це нормально, бо у парижан божевільна швидкість та техніка. Коли граєш проти таких команд, найбільші труднощі – якщо в тебе немає м'яча», – наводить слова Алегрі офіційний сайт УЄФА.