1 вересня 2022 23:47

Хет-трик Копмейнерса приніс "Аталанті" перемогу над "Торіно", Малиновський відіграв 14 хвилин

Український півзахисник Руслан Малиновський заслужив овації трибун в Бергамо, пише zbirna.com.

Аталанта Руслана Малиновського у домашньому матчі 4-го туру чемпіонату Італії зустрічалася з Торіно. Українець розпочав поєдинок на лаві запасних і з'явився на полі лише на 80-й хвилині.

Вихід Малиновського був ознаменований бурхливими аплодисментами та вигуками вболівальників господарів, які вітали звістку, що Маліновський залищається у Бергамо.

Відзначитися результативними діями українець не встиг, але допоміг команді здобути перемогу – 3:1. Відзначимо, що героем матча став нідерландський півзахисник «богині» Тен Копмейнерс, на рахунку якого хет-трик.