22 серпня 2022 08:11

Сім сухих м'ячів! Захисник збірної України взяв участь у розгромі в чемпіонаті Чехії

Український захисник Тарас Качараба відіграв увесь матч чемпіонату Чехії у складі празької Славії, пише zbirna.com.

Празька Славія в 4-му турі першості Чехії приймала на домашньому стадіоні Пардубіце. Захисник «слов'ян» Тарас Качараба вийшов на поле з перших хвилин зустрічі і відіграв до фінального свистка.

Українець не відзначився результативними діями, але з партнерами по лінії оборони зберіг власні ворота у недоторканості і допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу – 7:0. Відзначимо, що з 44-ї хвилини Славія грала у чисельній більшості через вилучення Робіна Гранача.

Після цього успіху підопічні Їндржиха Трпішовського за додатковими показниками очолили турнірну таблицю чемпіонату Чехії.