10 серпня 2022 22:10

З дублем Мудрика. "Шахтар" перемагає у другому контрольному матчі дня

Донецький "Шахтар" успішно завершив середу, вигравши два із двох контрольних матчів. У першій половині дня колектив Йовічевіча здолав "Аль-Адалу", а ввечері зустрічався з більш статусною "Домжале".

На цей поєдинок хорватський фахівець випустив практичний основний склад, який зробив результат ще до перерви. Спочатку Мудрик вистрілив дублем, реалізувавши пенальті, а потім успішно завершивши прорив на швидкості. Третій гол на рахунку екс-представника "Маріуполя" Топалова. Передача Коноплі з флангу не знайшла адресата, проте Дмитро опинився першим на підборі та завдав точного удару.

Результат було зроблено, проте контрольні матчі не потрібні для цього. "Шахтар" продовжував грати вперед, однак в обороні також вистачало проблем. Наприклад, після проходу перешкоди у вигляді Коноплі, непогано пробивав Дроле - повз. За підсумком після перерви голів забити не було - 3:0, перемога за колективом Ігоря Йовічевіча. Причому друга за добу.