26 січня 2022 13:31

Салах про Кубок Африки: "Цей трофей став би для мене чимось абсолютно новим, він буде найбільш дорогий моєму серцю"

Нападник "Ліверпуля" і збірної Єгипту Мохамед Салах поділився думкою про боротьбу за перемогу на Кубку Африки.

"Звичайно, я хочу виграти щось зі збірною. Це моя країна, те, що я люблю найбільше. Це трофей став би для мене чимось абсолютно новим, він буде найбільш дорогий моєму серцю.

Ми були близькі до перемоги на Кубку Африки, ми повністю виклалися, але нам не пощастило, але це нормально (у фіналі турніру в 2017 році Єгипет поступився Камеруну 1:2 - прим. Sports.ru). тепер ми беремо участь в новому розіграші, ми повинні боротися за перемогу, ми повинні повністю викластися, щоб виграти [трофей], і я впевнений, що інші гравці вважають також.

Нам потрібно сфокусуватися на завтрашній (сьогоднішній – прим. Sports.ru) грі і відштовхуватися від неї", - сказав Салах.

В 1/8 фіналу Кубка Африки збірна Єгипту зіграє з командою Кот-д'Івуару.