12 січня 2022 18:10
1

Матч Малі хотіли відновити через 40 хвилин після дострокового фінального свистка. Туніс не повернувся на поле

Матч Кубка Африки між збірними Тунісу і Малі (0:1) завершився передчасно – головний арбітр матчу Дженні Сіказве дав фінальний свисток після 89 хвилин і 49 секунд ігрового часу.

Через 20 хвилин після кінця гри представники Конфедерації африканського футболу перервали прес-конференцію головного тренера команди Малі Мохамеда Магассуби і оголосили про те, що матч буде відновлений з метою дограти три хвилини.

Зустріч повинна була відновитися через 40 хвилин після свистка, проте футболісти Тунісу, на відміну від суперників, на поле не вийшли. Судді та команда Малі зачекали необхідний час, і фінальний свисток був даний втретє.