10 січня 2022 08:24

Після матчу з "Удінезе" італійська преса заговорила про розкіш і вогонь Руслана Малиновського

Фото - Depositphotos.com

У 21—му турі італійської Серії А Аталанта Руслана Малиновського розірвала в гостях Удінезе - 6:2. Футболіст збірної України записав на свій рахунок гольову передачу (20-ю за клуб у всіх турнірах) і забитий м'яч (25-й за клуб у всіх турнірах), пише zbirna.com.

Популярні бергамські портали tuttoatalanta.com і calcioatalanta.it, оцінили дії українця на 6,5 і 7 балів, відповідно.

"Може дозволити собі розкіш побути в тіні, а потім запалити на 43-й хвилині, коли забив свій класний гол", — пише про гру Малиновського ТА.

"Він зробив блискавичний третій гол Аталанти і мав можливість забити після перерви. У вогні", - вторить колегам СА.