18 грудня 2021 16:11

Українські захисники "Спортингу" зіграють у Кубку Іспанії проти учасника Ліги чемпіонів

У поєдинку 1/32 фіналу Кубка Іспанії хіхонський Спортінг приймав на своєму полі Алькоркон та виграв лише у додатковий час із рахунком 2:1, пише zbirna.com.

Українські захисники астурійців брали участь у цьому матчі: Богдан Мілованов відіграв усі 120 хвилин, а Василь Кравець провів на полі 39 хвилин. У наступному раунді турніру, в 1/16 фіналу, Спортинг знову зіграє вдома, але цього разу з серйознішим суперником, чинним учасником Ліги чемпіонів — Вільярреалом.

Нагадаємо, що зараз найукраїнськіша команда Іспанії посідає 15-те місце в турнірній таблиці Сегунди (другого за значимістю дивізіону країни), хоча ще півтора місяці тому Спортінг йшов на... другій позиції. В активі Кравця цього сезону 18 матчів та одна результативна передача, а Мілованов провів 15 ігор і забив один м'яч.