16 грудня 2021 15:44

Рішення про вихід на поле не зовсім здорового Романа Яремчука на місці прийняв не головний тренер "Бенфіки"

Лісабонська Бенфіка вчора на домашньому стадіоні переграла Ковілью (3:0) в матчі Кубка португальської ліги і вийшла в плей-офф турніру, пише zbirna.com.

На 65-й хвилині поєдинку на полі несподівано з'явився нападник збірної України Роман Яремчук, який за інформацією ЗМІ повинен був пропустити зустріч через м'язову втому.

Тим не менш, рахунок на табло був 1:0 і це не влаштовувало господарів, яким треба було забивати три м'ячі. Рішення випустити Яремчука на 65-й хвилині прийняв асистент головного тренера Жоау де Деуш.

Справа в тому, що Жезуш відбував 15-денну дискваліфікацію, накладену дисциплінарним органом португальської футбольної федерації за неприйнятні висловлювання наставника на адресу судді поєдинку Бенфіки з Порту 6 травня нинішнього року, повідомляє A Bola.

Незважаючи на подану Бенфікою апеляцію на дане рішення, Жезуш може також пропустити два матчі проти Порту. Вони відбудуться 23-го грудня в Кубку країни і 30-го в національній першості.