10 грудня 2021 10:12
1

Гасперіні про "Аталанта": "Залишаємо Лігу чемпіонів з величезним жалем"

Головний тренер "Аталанти" Джан П'єр Гасперіні підбив підсумки матчу Ліги чемпіонів з "Вільярреалом" (2:3), після якого бергамаски зайняли 3-е місце в групі і вийшли в плей-офф Ліги Європи.

"Зазвичай такі матчі нам вдаються, але сьогодні ми почали жахливо, а коли поступаєшся в рахунку на такому рівні, стає важко. У якийсь момент ми відчули, що в гру можна повернутися, але було вже занадто пізно.

Якби Муріель не потрапив у штангу, а зробив рахунок 3:3, то у нас був би шанс кинути всі сили на фінальний штурм. Але слід визнати, що протягом усіх 90 хвилин ми грали не так, як могли б.

У цьому сезоні ми провели так багато хороших матчів, але невдалі дні бувають. "Вільярреал" забив швидкий гол і відійшов глибоко в оборону, яку нам довго не вдавалося зламати. Весь перший тайм ми провалили, помилялися в передачах, зігравши нижче своїх можливостей.

Ми залишаємо Лігу чемпіонів з величезним жалем", - сказав Гасперіні.