27 жовтня 2021 17:57

Юрій ВIРТ: "Чому "Ворскла" наступний матч грає в понеділок, а ми в суботу?"

Головний тренер "Вереса" Юрій Вірт прокоментував виліт з Кубка України від "Ворскли" (1:3).

"Напевно, нам не вистачило забитого м'яча в першому таймі. Я щойно подякував футболістам за гру, вони провели хороший матч. Сьогодні ми поступилися за результатом, але не по грі. Ми зробили більше помилок у захисті, особливо в першому пропущеному м'ячі-дали легко забити. Я вважаю, що результат несправедливий. У першому таймі ми створили моменти, але не використовували їх.

У другому таймі намагалися йти вперед великими силами, грали у високий пресинг, намагалися накривати. Але після другого голу і видалення гра була закрита. Нам сьогодні було важко, тому що ми зробили ротацію, вийшли п'ять нових футболістів, а "Ворскла" виставила свій оптимальний склад.

У мене є питання до Прем'єр-ліги - чому "Ворскла" грає наступну гру в понеділок, а ми в суботу? Ми просто були змушені робити ротацію. Такого не може бути, всі повинні бути в рівних умовах", – сказав Вірт.