8 травня 2021 19:07

ДЮФЛУ U-17. Элит-лига. "Шахтер" - "Динамо" 3:0

У сьомому турі другого етапу Еліт-Ліги ДЮФЛУ у віковій групі U17 відбувся принциповий поєдинок між «Динамо» та «Шахтарем».

«Гірники» приймали киян у Щасливому. Щоправда, у турнірному плані команди наразі перебувають далеко одна від одної. «Шахтар» U17 підійшов до звітної гри посідаючи друге місце слідом за дніпровським ДВУФК, маючи 14 очок після шести турів.

У «Динамо» U17 стан справ поки м’яко кажучи не найкращий – п’яте місце у групі, лише дві перемоги та шість очок. Тож динамівцям треба було терміново поліпшувати ситуацію у другому колі групи, яка складається з шести команд, де кожна проведе по 10 матчів.

Однак у гостьовій грі з «Шахтарем» зробити це було вкрай важко. До того ж, з перших хвилин поєдинку на «Княжій Арені» гра пішла не за сценарієм динамівців. Хоча кияни розпочали гру активно в атаці і на перших хвилинах навіть мали кілька нагод, аби відзначитись. В одній з атак Слесар зовсім трохи не дістався до передачі з глибини, перебуваючи на куті воротарського майданчика. Та вже на шостій хвилині «біло-сині» опинилися у ролі наздоганяючих, коли рахунок відкрив Євген Янович.

На 12-й хвилині «гірники» мали ідеальний момент аби забити другий гол, однак Максим Пухтєєв опинившись сам перед воротами киян після зручного прострілу з лівого флангу послизнувся і не влучив як слід по м’ячу.

Динамівці оговтались та перехопили ініціативу, проводячи свої атаки. Особливо активним у складі киян був капітан команди, 16-річний форвард Ігор Горбач, який цього сезону провів 15 ігор за команду U19 та 6 за команду U21, за яку він забив 4 м’ячі. Ігор брав гру на себе, виконував стандартні положення, проте йому приділили підвищену увагу захисники «Шахтаря», біля Горбача постійно перебувало кілька суперників.

Динамівці все більше контролювали м’яч, однак наприкінці тайму ситуація для них погіршилася. На 36-й хвилині Іванові Борисенку вдався хороший удар з лінії штрафного майданчика, і рахунок у грі став 2:0.

За такого рахунку важко було змінити хід гри на свою користь. «Гірники» організовано оборонялися і вміло використовували помилки суперника. Втретє вони це зробили на 75-й хвилині, коли Іван Ющенко скористався передачею врозріз та реалізував вихід сам-на-сам з Богданом Ісаченком.

«Динамо» програє у Щасливому і продовжує залишатися на п’ятому місці в групі.