3 травня 2021 08:16

Вторая лига. "Подолье" настигает "Ужгород", а "Металл" не оставляет шанса преследователям

Драматично розгорталися події в центральному поєдинку 20-го туру в групі «А» другої ліги між «Карпатами» з Галича та «Діназом».

На 79-й хвилині витримка зрадила півзахиснику господарів Вадиму Страшкевичу, який порушив правила у своєму штрафному майданчику. 11-метровий узявся виконувати В’ячеслав Шевченко, але програв дуель воротареві прикарпатців Остапу Вульчину, який парирував удар. А на 85-й хвилині нападник «Карпат» Віктор Хомченко вивів свою команду вперед. Усе ж, сьогодні «Діназ» ні в чому не поступався галичанам і не заслуговував на поразку. У компенсований час Вадим Бовтрук вирівняв становище. 1:1.

Цей підсумок, передусім, потішив футболістів «Поділля», які у випадку перемоги над «Нивою», яка вдало проводить весняну частину сезону, могли збільшити відстань від переслідувачів. І це підопічним Віталія Костишина вдалося. У середині першого тайму рахунок відкрив Ігор Карпенко, а коли наприкінці поєдинку гості залишилися в меншості, Фаді Салбак ще раз змусив капітулювати воротаря вінничан Максима Гурідова. 2:0.«Поділля» наздоганяє лідера — «Ужгород».

У групі «Б» у черговому турі команди з чільної групи не зустрічалися між собою, тож обійшлося без несподіванок. Продовжує штампувати розгромні перемоги фаворит — «Mетал», не випадково в нього вражаюче співвідношення забитих і пропущених м’ячів.