8 апреля 2021 17:23
Предварительные планы сборной Украины U-16/17 в 2021 году

Перший тренувальний збір юнацької збірної України U-16/17 (футболісти не старші 2005 року народження), якщо не трапиться якихось змін, зважаючи на епідеміологічну ситуацію у світі й рішення відповідних органів УЄФА та УАФ, відбудеться з 31 травня по 8 червня. Під час цієї роботи планується проведення двох товариських матчів.


Далі на команду Олега Кузнецова чекає старт у 17-му за ліком міжнародному турнірі під егідою УАФ пам'яті першого президента національної федерації Віктора Максимовича Баннікова, який відбудеться в період із 25-го по 31 серпня. Його учасниками стануть юнацькі збірні України, Вірменії, Грузії, Білорусі, Болгарії, Туреччини, Фінляндії та Словаччини.


Останнім етапом підготовки до кваліфікаційного раунду Євро-2022 (U-17) для команди Олега Кузнецова стане збір із 4-го по 12 жовтня, під час якого українці також проведуть два спаринги. Ну а самі матчі кваліфікації відбудуться 10-го, 13-го й 16 листопада. Турнір пройде в Португалії, де, окрім господарів, нашими суперниками будуть Уельс і Казахстан. Нагадаємо, що до елітного раунду відбору вийдуть по дві найсильніші збірні з кожної групи, а також чотири кращі команди, що посядуть треті місця за результатами зустрічей із першими та другими збірними своєї четвірки.