6 августа 2020 12:23
Тренер "Вереса" сломал две кости во время тренировки команды

Асистента головного тренера рівненського "Вереса" Миколу Лапка успішно прооперували після отриманої травми. Він травмувався під час тренування минулої суботи.


Операцію у Рівненській обласній клінічній лікарні проводив лікар Сергій Пєчніков. Витрати на лікування взяв на себе клуб. Наразі Микола Лапко почувається добре.


- Це сталося минулої суботи на тренуванні. В нас кожне тренування - дуже серйозне. На пиво не граємо. Це ж професійний спорт. Тренери теж беруть активну участь. Я, наприклад, постійно виконую тренувальні вправи разом із футболістами. А футбол - контактний вид спорту. Завжди є стики. Завжди можна травмуватися.


Зламав дві кістки. Велику і малу гомілкові. Зараз почуваюся вже краще. Перебуваю у лікарні у Рівному. Мене прооперували. Вставили металеву пластину. З нею доведеться жити до року часу. Упродовж найближчого місяця пересуватимуся на милицях.


У лікарні навідує адміністратор нашої команди, Анатолій Коломієць. Інші телефонують. Хотіли б прийти, але в медзакладі діють карантинні обмеження. Тому відвідувачів зараз особливо не пускають. - сказав Микола Лапко в коментарі інформаційній службі НК «Верес».