28 января 2020 16:16
Сборная Украины U-21 в 2020 году проведет как минимум 9 матчей

У поточному році команда Руслана Ротаня завершить відбір Євро-2021 (U-21), візьме участь у Турнірі Валерія Лобановського й зіграє товариський матч із «молодіжкою» Італії.

Свій перший збір у нинішньому році молодіжна збірна України розпочне 23 березня. Він буде приурочений до двох поєдинків відбірного турніру Євро-2021 (U-21) — із Мальтою на виїзді (27 березня) і Північною Ірландією вдома (31 березня у Львові).


У травні підопічні Руслана Ротаня візьмуть участь у Турнірі Валерія Лобановського. Також на цих змаганнях виступатимуть «молодіжки» Португалії, Словенії та Болгарії. Цей збір розпочнеться 25 травня, а самі матчі турніру відбудуться 29-го й 31-го числа.

Чотириденний збір чекає на молодіжну збірну України на початку літа, у період із 1-го по 4 червня. На 3-є число запланований виїзний товариський поєдинок з італійськими однолітками.

В останній день серпня розпочнеться підготовка до двох виїзних матчів відбору чемпіонату Європи — у Данії (4 вересня) й у Фінляндії (8-го).


Два завершальні поєдинки кваліфікаційного групового раунду Євро, домашній проти Румунії і виїзний проти Північної Ірландії, команда Руслана Ротаня проведе 8-го та 13 жовтня відповідно. Підготовку до них синьо-жовті розпочнуть 5 жовтня.

У листопаді можливий ще один збір, якщо команда за підсумками відбірного турніру потрапить до стикових матчів. Ці поєдинки відбудуться в період із 9-го по 18 листопада.