12 декабря 2019 17:12
2
Алексей АНДРОНОВ: "Лугано" - настоящий сельский клуб в плане участия в Лиге Европы"

Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Динамо» Київ – «Лугано» в 6-му турі групового етапу Ліги Європи сезону-2019/20. Зустріч відбудеться у четвер, 12 грудня, на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві. Наш експерт в майбутньому матчі ставить на те, що господарі впевнено переможуть.


- Говорити тут особливо нічого. «Лугано» – справжнісінький сільський клуб в плані участі в Лізі Європи. Перший матч був жахливий абсолютно для «Динамо». Причому було це не на полі «Лугано», а на іншому кінці Швейцарії. Загалом, там, де «Лугано» зміг домовитися проводити свої матчі.


Зараз завдання зрозуміле для «Динамо» – треба перемагати і виходити в плей-оф. «Динамо» не тільки поступилося «Мальме» в останньому матчі Ліги Європи, але і слабко провело зустріч з «Зорею» в чемпіонаті. Їй теж програли. Зараз остання домашня гра, це великий мотиваційний момент. Ми не знаємо, що буде з «Динамо» далі, як воно буде виглядати, чи збереже склад і тренера. Але зараз існує не тільки турнірна мотивація. Потрібно показати, на що футболісти у «Динамо» гідні. І не так вони слабкі, як про них пишуть.


«Динамо» з форою (-2) з поверненням за 2,16 – хороша ставка на цей матч. Думаю, в морозному Києві може статися і розгром.

да, хорошая ставка! На Динамо минус два! Да! Буряк тоже так считает!Андронов, надеюсь квартирку свою поставил или балабол?
А мы какой клуб после этого позора?