30 октября 2019 13:06
1
Ультрас "Динамо": "Скандирование адресовано тем представителям сербского народа, которые поддерживают военные преступления пророссийских террористов"

Ультрас київського "Динамо" на своїх сторінках у соціальних мережах виступили з офіційною заявою щодо великого резонансу у сербських ЗМІ навколо спільного скандування фанатами "Динамо" Київ та "Динамо" Загреб так званого "антисербського" заряду під час матчу з данським ФК "Копенгаген".


"Викликає щирий подив те, що, не розібравшись в ситуації, заяви до українських правоохоронних органів пише саме посольство України, замість того, аби реагувати на антиукраїнські прояви на сербських стадіонах та європейських спортивних змаганнях у вигляді прапорів терористичного проросійського угруповання "ДНР" та загальну підтримку російської агресії та політики Путіна проти України в сербському суспільстві.


Скандування та пісні "про москалів", які внаслідок історичних взаємин між Україною та Росією вже давно стали невід’ємною частиною репертуару трибуни Ультрас Динамо Київ, як і українським народним фольклором загалом, стосуються вороже налаштованих до України громадян Росії. Так само і зі скандуванням "про сербів", яке адресоване тим представникам сербського народу, які воюють у складі терористичних угруповань "ДНР" та "ЛНР" та підтримують подібні дії та військові злочини проросійських терористів всередині Сербії.


Хочемо зазначити, що за даними українських дипломатів лише станом на листопад 2017 року в Україні воювали близько 300 сербських найманців. З того часу їхня кількість лише збільшилася. Разом з тим сербська влада та судова система фактично закриває очі на такі дії свої громадян. Зокрема, сербських найманців та терористів місцеві суди карають умовними вироками. Разом з тим, у всьому цивілізованому світі щодо терористів діє один принцип - їх ліквідовують. Саме до цього ми і закликаємо. Тому ми задоволені, що наше скандування приверне увагу сербського суспільства та влади до цієї проблеми.


Завжди знаходячись в авангарді національної боротьби, ми, фанати "Динамо" Київ, ніколи не відступимо від власних принципів та переконань. Час називати речі своїми іменами! Люди, які зі зброєю в руках, будь то бойова зброя, чи інформаційна, готові знищувати Україну – ВОРОГИ!" - йдеться у заяві.

Если б это еще понимали гребаные европейцы, которым лишь бы все было тихо у них. Где им понять наши проблемы!