21 октября 2019 20:00
На фасаде НСК "Олимпийский" появятся новые изображения с портретами игроков "Динамо"

Як уже повідомляла "Динамоманія", напередодні матчу відбору ЄВРО-2020 Україна - Португалія на НСК "Олімпійський" відбулися зміни. Тоді з фасаду арени зняли плакати із зображеннями футболістів "Динамо", а замінили їх гравцями збірної.


На кілька днів на домашньому стадіоні київського клубу були розміщені фото Андрія Шевченка, Андрія Ярмоленка, Олександра Зінченка, Руслана Малиновського, Тараса Степаненка та Андрія П’ятова.Перед поєдинком 11-го туру "Динамо" - "Олександрія" зображень збірників уже не було. Проте, не "повернулися" і динамівці, які протягом останнього року зустрічали вболівальників, котрі приходили на стадіон.


На фасад НСК "Олімпійський" наразі повернули тільки банер одного зі спонсорів ФК "Динамо".Як стало відомо "Динамоманії", прихильникам київського клубу доведеться почекати "повернення" своїх улюбленців протягом певного часу.


Справа у тому, що у столичному клубі вирішили не встановлювати старі плакати, а зробити нові – і гравців буде більше, ніж до цього. Отож, очікуємо на зміни, які повинні відбутися протягом найближчого часу.


Так виглядала частина фасаду НСК "Олімпійський" перед стартом попереднього сезону: