25 жовтня 2018 10:49

Трое динамовцев в составе сборной Украины U-16 приняли участие в товарищеском матче с Италией

У першому з двох запланованих спарингів проти італійських однолітків, що відбувся у Венеції, юнацька збірна України U-16 (футболісти 2003-го року народження) поступилася з рахунком 1:4.

Причому у ворота команди Олександра Петракова було призначено три (!) пенальті, два з яких господарі реалізували.

Свої голи італійці провели на 15-й, 32-й, 40-й і 80+4-й хвилинах (два останніх з пенальті). М'яч престижу в українців на 59-й хвилині забив Максим Хлань.

Увесь матч провели на полі троє динамівців: захисник Антон Боль та нападники Кирило Попов і Назар Волошин.