14 октября 2018 22:24
Седьмой день сбора национальная команда Украины завершила вечерней тренировкой на "Солнечном"

Упродовж години наша національна команда відпрацьовувала тактичні схеми із прицілом на матч проти Чехії.


Збірна тренувалася в повному складі — усі гравці здорові й готові до боротьби за місце в «основі». Завтра в графіку національної команди — передматчеві заходи.


Тенісбол із жіночою збірною


Неординарна подія відбулася в таборі збірної раніше. Перед обідом футболістки національної жіночої збірної викликали колег з чоловічої команди на дуель у грі «тенісбол». Дует чоловіків склали Євген Коноплянка та Олександр Караваєв, яким протистояли Ольга Овдійчук та Надія Хаванська.

Фото Павла Кубанова


Підтримували й вболівали за колег капітан жіночої збірної Дарія Апанащенко, гравці синьо-жовтих обох статей Юлія Шевчук, Яна Голиш та Андрій Лунін. Протистояння було настільки запеклим та інтригуючим до останньої миті, що його варто переглянути на каналі ФФУ в Youtube. Тоді можна буде особисто побачити, хто переміг, яким було покарання для переможених і хто від цього постраждав.


Передматчеві медіа-заходи


Прес-конференція головного тренера та одного із гравців відбудеться в розташуванні команди — конференц-залі готелю «Superior Golf & Spa Resort» (замість попередньо планованої зустрічі з журналістами на стадіоні «Металіст»). Початок прес-конференції — о 16.00. Для представників мас-медіа буде організовано трансфер з «Металісту» (від’їзд — о 15.00).


Фото Павла Кубанова


Передматчеве тренування також відбудеться на полі стадіону «Сонячний», де синьо-жовті тренувалися й попередні два дні. Початок заняття — о 16.45 (перші 15 хвилин будуть відкриті для представників мас-медіа).


Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України
Фото Павла Кубанова