14 жовтня 2018 21:10

"Александрия в контрольном матче разгромила дублеров

Сьогодні, 14 жовтня, "Олександрія" зустрілася у контрольному поєдинку з командою дублерів. Спаринг завершився з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт клубу.

На 17 хвилині після націленої передачі справа, майже з лінії штрафного майданчика Дмитро Шастал поклав м’яч в лівий нижній кут воріт Олега Білика. Все той же Шастал на 23 хвилині скористався неузгодженими діями захисту суперників і воротаря, головою пробив практично у пусті ворота дублерів. А вже в другому таймі, на 71 хвилині знову відзначився Дмитро Шастал, у такий спосіб оформивши хет-трик у цьому контрольному поєдинку.

Олександрія: Владислав Леванідов, Валерій Бондаренко, Антон Шендрік (Гліб Бухал, 46’), Андрій Цуріков (Тимур Стецьков, 46’), Станіслав Микицей, Андрій Запорожан (Дмитро Семенов, 46’), Дмитро Гречишкін (Валерій Бондаренко, 46’), Артем Полярус, Артем Сітало (Віталій Пономар, 46’), Дмитро Шастал, Кирило Ковалець (Максим Куліш, 46’).

Олександрія (U-21): Олег Білик (Кирило Злотар, 46’), Владислав Бабогло (Владислав Шкіндер, 46’), Кирило Прокопчук (Максим Дубенков, 46’), Тимур Стецьков (Святослав Шевчук, 46’), Дмитро Семенов (Іван Гура, 46’), Богдан Литвяк, Кирило Дришлюк (Маркіян Пиріг, 46’), Кирило Костенко (Андрій Глоба, 56’), Сергій Русьян (Орест Ткачук, 46’), Денис Устименко (Євгеній Верхоланцев, 46’), Вадим Гранчар (Назар Хрієнко, 46’).

Попередження: Б. Литвяк (80’)

Голи: Дмитро Шастал (17’, 23’, 71’).