22 марта 2018 13:12
Вячеслав ЗАХОВАЙЛО: "Возможно, Шевченко будет экспериментировать и применит новые схемы"

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на товариський матч збірних України та Саудівської Аравії. Наш експерт вважає, що команда Шевченка переможе.

- Складно передбачити, який буде план на гру. До того ж давно не бачив гру Саудівської Аравії.

Можу сказати одне: чекаю змістовний футбол від підопічних Шевченка. Буду радий, якщо якісна гра принесе результат. Хоча сам по собі результат не важливий у товариських зустрічах. Особливо на рівні збірних. Цей поєдинок — складова тренувального процесу.


Можливо, Шевченко буде експериментувати та застосує нові схеми. Часу для збірних завжди мало. Думаю, що Андрій Миколайович дасть шанс проявити себе тим гравцям, які мало отримували ігрової практики в своїх клубах.


Дуже ймовірно, що вийде на поле з перших хвилин Коноплянка. Сподіваюся, дадуть можливість зіграти Соболю. Ясна річ, в нападі застосують Бєсєдіна, а на правому фланзі – Циганкова. Виникає питання із Зінченком: грати йому лівого захисника як у «Манчестер Сіті» чи в півзахисті. На інших позиціях буде все прогнозовано. По перерві чекаю ще 4-5 замін.


Україна повинна перемогти. Потрібно уникнути недооцінки команди Саудівської Аравії. Хоча суперник, можливо, захоче переглянути найближчий резерв за три місяці до чемпіонату світу.