31 октября 2017 15:08
Капитан "Ворсклы" восстановился после травмы и готов сыграть с "Динамо"

По телевізору спостерігав за учорашньою грою «Ворскли» в Кропивницькому капітан Володимир Чеснаков. Тренери з рекомендації лікарів вирішили поберегти ключового виконавця, який щойно відновився після пошкодження.

- Важко, мабуть, було сприймати з телеекрану те, що відбувалося на полі?

- Так, що тут казати, на полі все простіше сприймається. Принаймні, ти можеш вплинути на результат якимось чином.

- Володимире, бачимо посмішку на обличчі, отож усе гаразд?

- Травми у футболі завжди трапляються. Це невід’ємна складова нашої професії. Зараз уже почуваюся нормально. Готовий повноцінно працювати, аби допомогти своїй команді.

- Розкажи, від якої недуги лікувався?

- Сталося це в недавній домашній грі з «Карпатами». Десь на двадцятій хвилині пішов на перехват, і відчув біль у задній поверхні стегна. Вийшов м’язовий спазм. Тому вимушено тиждень був на паузі, зараз все закачав, має все бути нормально. Скучив за тренувальним процесом. Сьогодні хочу потренуватися з дублем. Завтра ж працюватиму у загальній групі першої команди.

- Капітанське слово підтримки хлопцям скажеш?

- Не все так заслужено в останніх іграх чемпіонату. У футболі завжди десь втрачаєш, десь знаходиш. Прикро від того, що планували взяти максимум у цих матчах, а не надбали нічого. Всі засмучені, та я хочу попросити хлопців, аби ми разом, зціпивши зуби, ще більш наполегливо тренувалися. Кінцівка гри із «Зіркою» показала, що потенціал у нас неабиякий. До кінця року залишається не так вже й багато часу, щоб ми витиснули можливий максимум для себе та наших уболівальників.